VOLAREO (11 Temmuz Çarşamba İndirimli ÖnSatış)
Ambassadors

Musicoin ($MUSIC)** artık somut ürünler satın almak için kullanılabiliyor. Dünya’nın blokzincir uyumlu ilk Akıllı Hoparlörü Volareo 11 Aralık Çarşamba günü Musicoin topluluğu için ön satışta olacak. Volareo hoparlörünün ön sipariş için ilk defa kullanılacağı ve ilk kez bir fiziksel ürünün Musicoin ($MUSIC) ile satın alınabileceği tarihi bir satış olacak. Bu Musicoin ve Volareo için gerçekten ulaşılmak istenen yol açısından baktığımızda çok büyük bir atılım! Not: Musicoin kullanıcıları fiziksel bir ürün almak için sabit kazanılmış sanal paralarını kullanabilirler.

Volareo e-bülten aboneleri, ön sipariş bağlantısını genel topluluktan 2 saat önce alacaklar. Sınırlı sayıda üretilen (100) hoparlörün çok kısa bir sürede tükeneceğini zannediyoruz, bu yüzden ne kadar çabuk olursanız o kadar iyi. www.volareo.live adresinden haber bültenine kayıt olduğunuzdan emin olun, böylece hoparlörünüzü topluluk indirimi ile alma şansını kaçırmazsınız.

Fiyatı tahmin et, hoparlörü kazan!

Musicoin karşılığı fiyatı doğru tahmin eden ilk kişiye 1 hoparlör vereceğiz. Tahmin ettiğiniz fiyatı MC Plays bölümünün altındaki yorumlara bırakınız.

https://www.youtube.com/watch?v=_-doS0bT9H0

Volareo nedir?

Volareo, blokzincir teknolojisini kullanan dünyanın ilk akıllı hoparlörüdür.

Önemli Ayrıştırıcılar:

-Gizlilik

  • Alexa ve Siri’nin aksine, gizliliğinize saygı göstereceğiz. Hiçbir zaman sunucularımızda size ait bir bilgiyi gereçkten çok önemi bir neden olmadan işlemeyeceğiz.

-Açık platform

Bu bir desentralize, ve sentralize karşılaşması. Amazon, Apple ve Google akıllı hoparlörleri tamamen vertical (dikey) düşünülmüştür. Amazon, size ürününüzü Amazon’dan aldırır, müziğinizi Amazon Müzik’den dinletir ve filmleri de Amazon Prime aracılığıyla izlettirir veyahut bunu yapmanızı diler. Keza Google ve Apple’ da aynı davranış biçimini kullanır. Sizce de bu kadar sentralize organizasyonun içerisinde bağımsız ve açık bir alternatifi haketmiyor muyuz? Volareo, platform için geliştirme izinlerini, bulunulabilecek her türlü katkı için açık bırakmıştır, böylece siz de volareo platformunu gelişirmeye destek olabilirsiniz. Bu merkezsiz topluluk içerisinde tüm kararlar topluluk tarafından oylanarak onaylanır.

Özel içerik
Müzik, podcast, hikayeler dinlediğiniz her ne olursa olsun… teknolojimizi kullanarak sevdiğiniz müzisyenlere bahşiş verebilirsiniz - alkışla bahşiş, seslenerek bahşiş, dokunarak bahşiş… nasıl bahşiş vermek isterseniz isteyin, yalnızca isteyin! bahşiş meselesinde Volareo ve Musicoin işbirliğinden daha ötesi henüz yok. Musicoin ve Volareo’nun bu ortaklığı, fanları için özel içerik oluşturan müzisyenlerin sayısını da artıracağa benziyor. Konser biletlerini Musicoin ($MUSIC) ile ön satıştan alabilmek de cabası.

Sanatçılar için adil ödeme

Biz, blokzincir’de bu işi yapan ilk ekibiz. Yani bu, eğer mümkünse, sanatçılara yaratıcı çalışmaları için daha fazla ve daha hızlı ödeme yapmak için blokzincir teknolojisini kullanacağımız anlamına gelir.

Sesle kontrol et

Yeni içeriği keşfedin ve kripto para ($MUSIC) ile satın alın, bunu sadece dile getirin. Ses, her şeyi kontrol etmenin en kolay yoludur, sadece söyleyin!

11 Temmuz Çarşamba günü, Musicoin topluluğuna Volareo Akıllı Hoparlör satın alma konusunda öncelik tanıyacağız. Musicoin ile satın alındığında hoparlör Musicoin topluluğuna üye olanlara büyük bir indirim ile satılacak. E-posta abonelerimiz ise ön satış haberini herkesten önce alacak. E-posta aboneliğinizi hemen yapın siz de Volareo Akıllı Hoparlörü büyük indirimle alma şansını yakalayın.

Volareo hoparlör sadece kısa bir süre için ön sipariş için mevcut olacak ve 100 alıcı ile sınırlı olacaktır. Çarşamba günü saat 13:00 (1 PM) CEST (size e-posta göndereceğiz) satın alma sayfasının bağlantısını e-posta ile alacaksınız. hızlı hareket ettiğinizden emin olun, çünkü iki saat sonra normal Volareo takipçileri de bağlantıyı alacak.

Kesin fiyatlandırma Çarşamba günü sosyal emdya hesaplarımızda açıklanacaktır.

Daniel Lawton’un makalesinden çevirilmiştir.

last edited by Mert Canka

Mert bey Türkiye’'ye kargolama yapacaklar mı acaba, musicoin ekibi volareo ile llk anlaşma duyurusu musicoin fiyatında olumsuz etki yapmıştı umarım bu somut cihaz musicoin fiyatını tetikler şu piyasada, ayrıca Türkçe çeviri içinde teşekkür ederim

Ambassadors

Musa bey, Kargolama ile ilgili herhangi bir sorun yok. Ürün Kasım ayı civarı elinize geçiyor.

öte yandan somut ürünlerin sayısında artış olduğu sürece bu Musicoin’in fiyatını ister istemez olumlu yönde etkileyecektir. Neticede oluşturulmak istenen bir ekosistem var ve bunun oluşması için de gerçek hayata somut varlık ile sirayet etmek şart. Başlangıç için küçük görünse de sistem başarıya ulaşır ise oldukça büyük bir adım olarak hatırlanacaktır eminim. Çeviriler için de topyekün rica ederim. ne demek 💯

Looks like your connection to Musicoin Forum was lost, please wait while we try to reconnect.